Piaseczyńskie Miasto Kobiet z Katarzyną Dowbor

Data publikacji: 18/02/2022

Tegoroczna, szósta edycja Piaseczyńskiego Miasta Kobiet odbędzie się już 13 marca 2022 roku (niedziela) o godzinie 16.00 w Bibliotece Głównej, ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie. Gościem specjalnym będzie znana dziennikarka oraz prezenterka radiowa i telewizyjna Katarzyna Dowbor. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie biblioteki oraz przez portal Evenea.pl.

Katarzyna Dowbor od ponad 35 lat pracuje w telewizji. Jest także autorką książek “Apetyt na życie” oraz “Mężczyźni mojego życia”. W swoim dorobku ma również książki dla dzieci “Stajnia pod tęczą”, które napisała wraz z Marcinem Koziołem.

O książce “Apetyt na życie”

Poznaj fascynującą opowieść dojrzałej kobiety o cieple domowego ogniska, przeciwnościach losu oraz poszukiwaniu szczęścia i miłości.
Opowieść, w której każde pokolenie kobiet znajdzie coś dla siebie. Katarzyna Dowbor, ikona polskiej telewizji, otwiera przed czytelniczkami drzwi do swojej prywatnej posiadłości. Oprowadza nas po zakamarkach swojego życia, jednocześnie dzieląc się sprawdzonymi poradami i patentami, dzięki którym będziemy mogły z uśmiechem na ustach celebrować każdy dzień. Udowadnia, że przekroczenie magicznej granicy pięćdziesięciu lat to nie koniec świata, a początek nowego, fascynującego rozdziału w życiu każdej kobiety. Katarzyna Dowbor zręcznie przeplata porady historiami ze swojej codzienności. Z Apetytu na życie dowiesz się, jak zbudować trwałe relacje rodzinne, stworzyć codzienne rytuały oraz jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych. Poznasz sprawdzone sposoby i patenty, dzięki którym odnowisz stare meble i ugotujesz pyszną kolację dla znajomych. Uzyskasz również praktyczne wskazówki, jak stworzyć i zadbać o przydomowy ogród.

Piaseczyńskie Miasto Kobiet

Piaseczyńskie Miasto Kobiet to wydarzenie cykliczne organizowane od 2016 roku przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie. Wśród zaproszonych pań gościliśmy m.in. Urszulę Dudziak (2016), Krystynę Jandę (2017), Ilonę Łepkowską oraz Olgę Bończyk (2018), Katarzynę Bondę (2019) oraz Annę Seniuk (2020).

Piaseczyńskie Miasto Kobiet z Katarzyną Dowbor - plakat wydarzenia