ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Piaseczyńskie wyzwanie na opowiadanie – rozdanie nagród

Data publikacji: 15/05/2021

7 maja 2021 w Bibliotece Głównej odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu “Piaseczyńskie wyzwanie na opowiadanie”. Na uroczystej gali gościliśmy nagrodzonych i wyróżnionych. Spotkanie prowadziła Sylwia Chojnacka-Tuzimek (zastępca dyrektora biblioteki), a nagrody wręczał i gratulował laureatom dyrektor naszej biblioteki Łukasz Krzysztof Załęski. W uroczystości wzięła udział także Wioletta Grochowicz (przewodnicząca komisji sprawdzającej w kategorii dziecięco-młodzieżowej) oraz pisarka Agnieszka Lis (przewodnicząca komisji sprawdzającej w kategorii dorośli). 

Był to wieczór pełen emocji i wzruszeń. Laureaci odbierali nagrody na czerwonym dywanie w blasku świateł. Z wydarzenia powstał reportaż, który prezentujemy poniżej! Zobaczcie, jak wyglądała nasza gala!

Wydanie książkowe opowiadań ukaże się we wrześniu, w ramach 6. Festiwalu Pięknej Książki. Przed nami także warsztaty pisarskie z Agnieszką Lis i Wojciechem Chmielarzem, o czym będziemy informować na naszej stronie internetowej w kolejnych miesiącach.

Zainteresowanie naszym “wyzwaniem na opowiadanie” przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów, czyli Biblioteki, Gminy Piaseczno oraz Powiatu Piaseczyńskiego, czego efektem będą kolejne edycje konkursu! Wszystkich zainteresowanych pisaniem serdecznie zapraszamy do udziału w II Piaseczyńskim wyzwaniu na opowiadanie, które rozpocznie się w styczniu 2022 roku! 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl