ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Pierwsze spotkanie w 2021

Data publikacji: 08/01/2021

We wtorek 5 stycznia nasi Klubowicze po raz kolejny spotkali się online, aby podyskutować o przeczytanych książkach.

W pierwszej części spotkania skupiliśmy się na wrażeniach z książek, które przeczytaliśmy w ramach mikołajkowego losowania. Każdy w kilku zdaniach opowiedział o książce, którą polecił mu tajemniczy Mikołaj. Fakt, że przeczytane książki wszystkim przypadły do gustu to kolejny dowód na to, że wspólne czytanie zbliża i pozwala nam poznawać się nawzajem.

Następnie porozmawialiśmy o zbiorze opowiadań “Zbrodnie zimową porą” Agathy Christie. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że czytanie zbiorów opowiadań ma zarówno swoje plusy jak i minusy, jednak mimo wszystko po raz kolejny była to lektura, którą czytało nam się z przyjemnością.

Zapraszamy do dołączenia do naszej Facebookowej grupy DKK Piaseczno gdzie na bieżąco publikujemy wszystkie informacje związane z funkcjonowaniem klubu oraz linki do dołączenia do spotkań online. Kolejne spotkanie odbędzie się 9 lutego o godzinie 18:00. Czytamy “Norwegian Wood” Harukiego Murakamiego.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl