Piknik naukowy z Multicentrum

Data publikacji: 05/08/2021

W miniony piątek 30 lipca przed Biblioteką Publiczną w Piasecznie odbył się Piknik naukowy organizowany przez Multicentrum. Obecni mogli dowiedzieć się ciekawych rzeczy związanych z cieczą  nienewtonowską, oraz dwutlenkiem węgla. Dużym zainteresowaniem cieszył się namiot z doświadczeniami chemicznymi. Z dodatkowych atrakcji można było skorzystać z tabletu graficznego, poznać AR, czyli rozszerzoną rzeczywistość poprzez kolorowanki i aplikację Quiver, a każdy zainteresowany mógł zrobić sobie pamiątkową przypinkę z oficjalną maskotką piaseczyńskiej biblioteki TUPTUSIEM! Nie obyło się również bez baniek, które jak zawsze cieszyły się wielkim powodzeniem. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie!

Multicentrum Biblioteki Publicznej w Piasecznie – Polajkuj, obserwuj i bądź na bieżąco!