Piknik sołecki w Jazgarzewie

Data publikacji: 28/06/2021

Już za nami piknik sołecki z różnymi atrakcjami przygotowanymi przez sołectwo, bibliotekę w Jazgarzewie oraz Multicentrum w Piasecznie. Gwoździem programu były oczywiście gogle PlayStation VR oraz rysunek 3D, które koordynował Przemek Kowalski, przy tym stoisku niesłabły kolejki od początku zabawy. Sporą frajdę dzieciakom sprawiła możliwość zrobienia samodzielnie przypinki z Tuptusiem – maskotką Biblioteki. Nie zabrakło chętnych, by zostać nowym Sherlockiem Holmesem i dzieci z ochotą sięgały po koperty z zagadkami logicznymi, nagrodami były filmy dla najmłodszych. Nad wszystkimi unosiły się bańki mydlane duże i małe, wyprodukowane ze specjalnej receptury Przemka. Był też bookcrossing, każdy mógł wybrać sobie książkę, która go zaciekawiła.

Sołectwo również zapewniło atrakcje dla dzieci, były dmuchańce i lody, kiełbaska z grila i spory wybór ciast do herbaty czy kawy. Dużo radości sprawiliśmy tymi niespodziankami, a wokół rozbrzmiewała muzyka ze znanymi szlagierami z pierwszych miejsc listy przebojów.

Pogoda dopisała, dzieci również, wszyscy byłi zachwyceni, zadowoleni, jednym słowem piknik się udał na medal.