ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Plastry drewna jako wielofunkcyjna tablica – warsztaty

Data publikacji: 10/10/2022

W dniu 10 października 2022 r. w Punkcie Bibliotecznym w Kamionce odbyły się warsztaty dla dzieci “Plastry drewna jako wielofunkcyjna tablica”. Na specjalnie przygotowanych i wyszlifowanych plastrach drewna przeznaczonych na ścinkę, uczestnicy warsztatów przymocowali samoprzylepne tablice kredowe, wcześniej wycięte w kształt koła. Następnie wokół tablicy dzieci przykleiły do plastrów kolorowe akrylowe pomponiki i inne ozdobne elementy. Wybrały również ulubiony kolor kredy i przy pomocy sznurka przywiązały kredę do plastra. Na koniec tablice zapełniły się imionami bądź rysunkami uczestników warsztatów.

Dzieci dowiedziały się również, iż ten sam plaster drewna może im posłużyć jako podstawa do wykonania ozdobnego jesiennego stoika na stół, do którego przykleić można kwiat hortensji, świeczkę typu tealight oraz dary jesieni czyli żołędzie, kasztany lub orzechy.

To była wyśmienita zabawa i super popołudnie spędzone w Bibliotece!

 

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl