Pokochaj siebie – OdNowa na wiosnę!

Data publikacji: 28/02/2023

Z okazji Dnia Kobiet filia w Józefosławiu zaprasza na emocjonalno-uczuciowe spotkanie nie tylko dla kobiet. Spotkanie będzie się toczyło wokół następujących tematów:

• Co to jest koherencja serca i umysłu – praktyczne ćwiczenia jak ją osiągnąć,
  •  Kochanie przez uświadamianie – mapy świadomości według dr. Davida Hawkinsa na podstawie książki „Siła czy Moc”,
  • JesteśMY CUDem do odkrycia a nie problemem do rozwiązania – przekonania i ich wpływ na nasze życie,
  • Pomysły na Dzień Kobiet na co dzień – szczęśliwe rytuały.

Zabierz ze sobą koleżankę, kolegę, lusterko i kocyk.

Na uczestników czekają niespodzianki, m.in.: książki, vouchery zniżkowe na sesje rytualnego masażu Lomi Lomi Nui, sesje Radykalnego Wybaczania, sesje gry Satori.

Spotkanie poprowadzi Monika Stasiak, trenerka Radykalnego Wybaczania, masażystka  Lomi Lomi Nui, japońskiego liftingu twarzy, moderatorka gry Satori, mentorka duchowa.

Zapraszamy 8 marca (środa)w godzinach 17.00-19.00. Wstęp 10 zł. Liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zapoznać się z regulaminem warsztatów oraz wypełnić kartę zgłoszenia.

Do zobaczenia w bibliotece.