Polemiczny Klub Literacki – Anton Czechow

Data publikacji: 05/01/2022

Oddział dla Dorosłych Biblioteki Głównej zaprasza na pierwsze spotkanie nowego cyklu!
Polemiczny Klub Literacki to oddolna inicjatywa czytelnicza. Każde spotkanie Klubu będzie poświęcone dyskusji na temat twórczości jednej autorki lub autora.

Podczas najbliższego spotkania, w poniedziałek 24 stycznia 2022 r. o godzinie 17:00, porozmawiamy o twórczości Antona Czechowa.

Lubisz Czechowa? Nie znosisz? A może nie znasz? Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją opinią, bądź poznać twórczość tego pisarza!