ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Poszukiwaczki słowa i ich książki

Data publikacji: 01/07/2021

W maju 2021 roku powstały dwa filmy, w których członkinie Klubu Poszukiwaczy Słowa opowiadają o swoich książkach oraz je polecają.

Poetka, prozatorka, pisząca książki dla dzieci i dorosłych – Joanna Jakubik, w 2020 roku wydała swoją kolejną książkę pt. “Mati i skaranie boskie, czyli jak wytrzymać z rodziną i nie zwariować”. Jest to książka dla wszystkich czytelników, bez względu na wiek. Autorka ma nadzieję, że książka pomoże w zrozumieniu, niełatwego problemu samotności, dorastania i lęku przed niepewną przyszłością.

Czesława Rułkowska mieszka na skraju Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Otaczająca ją przyroda zachęca do utrwalania na papierze piękna natury, ciekawych chwil i zdarzeń. Lubi przyrodę, lubi ludzi i to właśnie próbuje przekazać w swoich wierszach autorka czterech tomików poezji.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl