Usługa języka migowego
Power

Prosto, w lewo i do celu

Data publikacji: 27/05/2024

27 maja filię Piaseczno przy Szkolnej 18 odwiedziła klasa 1D ze Szkoły Podstawowej Nr 5. Uczniowie przybyli na zajęcia z kodowania. Na początku wspólnie ustalaliśmy trasę Photona za pomocą strzałek, obrazków z dźwiękami i kolorami. Następnie uczniowie musieli zaprogramować trasę robota, aby dotrzeć do danego miejsca. Photon pokazywał wylosowaną emocję oraz zbierał kolorowe kwiatki. Dzieci tworzyły własne trasy z dźwiękami zwierząt, emotek, kolorami czy funkcją głaskania. Na zakończenie zrobiliśmy wyścigi robotów.

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno