Przecinek i ogród – czyli relacja z majowego spotkania KPS

Data publikacji: 23/05/2022

Za nami majowe spotkanie Klubu Poszukiwaczy Słowa. W czawartkowe popołudnie do Biblioteki Głównej Cem  przybyło liczne grono twórców, którzy tym razem mierzyli się w swoich utworach, biorąc na warsztat słowo “przecinek” i “ogród”. Z uwagą słuchaliśmy recytowanych i czytanych tekstów, niektórych wprawiających w zadumę i reflekcję, a także traktujących obrane tematy na wesoło. W naszym spotkaniu uczestniczyła Dyrektor Biblioteki Publicznej w Piasecznie Sylwia Chojnacka-Tuzimek by porozmawiać z pisarzami i poetami naszego klubu na temat planowanego na wrzesień wydania antologii i jej kształtu. Na kolejne spotkanie zaplanowane 23 czerwca zostało wylosowane słowo “skrzydła”. Czekamy zatem na “uskrzydlone” wiersze i opowiadania naszych twórców. Do zobaczenia w czerwcu!