Przewodnik „Piaseczno, Arka na Sztukę” już dostępny

Data publikacji: 05/01/2022

„Piaseczno, Arka na Sztukę” to przewodnik, w którym można znaleźć obiekty artystyczne w ogólnodostępnej przestrzeni oraz działalności kulturalnej ośrodków znajdujących się w gminie Piaseczno. To nowy projekt Fundacji Arka im. Józefa Wilkonia, który uzyskał dofinansowanie Starostwa Powiatowego w Piasecznie. Przewodnik został wydany w formie elektronicznej – plików i płyt CD.

W publikacji zostały umieszczone dzieła współczesnej sztuki w otwartej przestrzeni, instytucje kultury z ich programami i stałe wydarzenia. Obiekty mają interaktywne odsyłacze do mapy Google, dzięki czemu łatwo można je odnaleźć. Przewodnik jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. Pobierz PDF: Piaseczno, Arka na Sztukę- Przewodnik.

Wszystkie informacje na temat publikacji są dostępne tutaj.