Przez barwne Maroko w Klubie Podróżnika

Data publikacji: 19/05/2023

W czwartek, 18 maja 2023, w Klubie Podróżnika gościliśmy Krzysztofa Krygiera, podróżnika i blogera. Pan Krzysztof podzielił się z nami swoimi wspomnieniami z wycieczki do Maroka.

Mieliśmy okazję obejrzeć piękne zdjęcia i posłuchać o doświadczeniach z podróży po tym niezwykłym kraju. Pan Krzysztof opowiedział o lokalnych obyczajach, życiu na pustyni i zmianach, jakie w nim zachodzą w związku z ociepleniem klimatu. Porozmawialiśmy również o tym, co i gdzie warto kupić będąc w Maroku. Pamiątki, jakie warto przywieźć z tego kraju to między innymi tradycyjne kosmetyki czy wyroby skórzane i z drewna cedrowego.

Na koniec publiczność zadała prowadzącemu dużo pytań, między innymi o to, co warto w Maroku zjeść i jak najlepiej przemieszczać się po kraju.

Zachęcamy do odwiedzenia bloga Tanie podróże na etacie.

Serdecznie dziękujemy za to spotkanie!