ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Przyborniki na biurko techniką decoupage

Data publikacji: 25/05/2023

W środowe popołudnie 24 maja 2023 roku w Oddziale dla dzieci i młodzieży odbyły się warsztaty, na których wykonywaliśmy przyborniki na biurko techniką decoupage.

Technika ta z pozoru skomplikowana w rzeczywistości wcale takowa nie jest. Prostym sposobem możemy osiągnąć efektowne wyniki pracy.

Przekonały się o tym nasze bardzo miłe warsztatowiczki.

Przybornik wykonywały na zwykłych puszkach aluminiowych po groszku, fasoli itp. Praca rozpoczęła się od nałożenia trzech warstw białej farby podkładowej, która miała stanowić tło dla całości. Gdy dziewczynki wykonały bazę pod przybornik, mogły wziąć się za najprzyjmniejszą część decoupage, czyli dekorowanie. Miały do dyspozycji mnóstwo serwetek z owocami, słodkimi babeczkami, motywami morskimi, kwiatowymi, serduszkami, motylkami, a nawet słynną na całym świecie Myszkę Miki.

Jak się okazało najwięcej serc skradła właśnie popularna Myszka, która była ozdobą wielu puszek.

Efekty pracy uczestniczek przerosły nasze oczekiwania. Takie przyborniki będą świetnym gadżetem zarówno w szkole jak i domu.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl