Przytul siebie – cykl warsztatów z Ewą Gorzelak

Data publikacji: 14/10/2022

Samoświadomość to potężne narzędzie do wglądu w samego siebie. Od niej wszystko się zaczyna. Możemy mieć wpływ na różne obszary swojego życia, tylko wtedy, gdy jesteśmy świadomi tego, co w nich „słychać”.

Zapraszamy na cykl warsztatów pt. Przytul siebie.

Podczas warsztatów będziesz uchylać drzwi do swojego wnętrza aby:

• zatrzymać się w pędzie życia i odkryć, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne,
  • wsłuchać się w swoje ciało i płynące z niego sygnały,
  • nauczyć się być “tu i teraz” i cieszyć chwilą,
  • ustalić hierarchię swoich wartości,
  • zrozumieć swoje emocje,
  • pielęgnować wdzięczność jako narzędzie do szczęśliwego życia.

Pierwsze warsztaty odbędą się w piątek, 28 października o godzinie 14:00 w Bibliotece Głównej.

Warsztaty poprowadzi Ewa Gorzelak – aktorka, producentka spektakli teatralnych, dziennikarka Polskiego Radia Dzieciom, prezeska fundacji „Nasze Dzieci”, trenerka warsztatu psychologicznego oraz słuchaczka szkoły CUUD Coaching Oddechem.

O sobie pisze: Każdej swojej dziedzinie życia zawodowego oddałam kawałek serca. Żyję według zasady „to co dobre przekaż dalej, bo dzielona radość i wiedza to podwójna radość”. Jestem mamą trójki wspaniałych dzieci. Łącząc rodzicielstwo z pracą, nieustannie biegłam przez życie „gubiąc” po drodze siebie. Dziś żyję bardziej świadomie. Zwolniłam, kontempluję świat, chłonę go wszystkimi zmysłami. Staram się łapać równowagę pomiędzy pracą, obwiązkami a swoim własnym dobrostanem. Dbam o swoje pasje, realizuję marzenia. Jestem dla siebie ważna. „Przytuliłam siebie“.

Aby wziąć udział w warsztatach należy przesłać zgłoszenie mailowo na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl. Zgłoszenie do wzięcia udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Cykl warsztatów jest organizowany w ramach projektu BLISKO (2021 – 2022) “Łączy nas biblioteka — integracja poprzez literaturę, sztukę i historię regionu” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 – Priorytet 4.1.