ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

“Psie życie” – spotkanie autorskie z Józefem Wilkoniem w Bibliotece Głównej

Data publikacji: 16/05/2024

8 maja 2024 roku w naszej Bibliotece mieliśmy zaszczyt gościć Józefa Wilkonia na niezwykłym spotkaniu, zorganizowanym przez Fundację ARKA oraz wydawnictwo Hokus-Pokus, z okazji premiery limitowanej edycji książki artysty pt. “Psie życie”. Spotkanie poprowadziła Marta Lipczyńska-Gil, a zapowiedziały je Blanka Wyszyńska Walczak oraz Sylwia Chojnacka-Tuzimek, Zastępca Dyrektora Biblioteki.

To specjalne wydanie, wydane z okazji 94. urodzin Józefa Wilkonia, przyciągnęło wielu miłośników literatury. Spotkanie było nie tylko okazją do poznania kulisy powstawania książki, ale także do osobistego spotkania z autorem, który dzielił się swoimi inspiracjami oraz doświadczeniami związanymi z jej tworzeniem. Każdy uczestnik miał możliwość zakupu limitowanej książki i otrzymania autografu artysty.

Dodatkową atrakcją tego wydarzenia była wystawa ilustracji z książki “Psie życie”, umiejscowiona przed budynkiem biblioteki. Już od połowy kwietnia 2024 roku można było podziwiać prace artysty, które wprowadzały nas w świat jego twórczości jeszcze przed spotkaniem autorskim.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl