Rada Powiatu nadała odznakę naszej Bibliotece!

Data publikacji: 29/10/2021
W środę, 27 października, w sali widowiskowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie odbyła się uroczysta gala wręczenia Odznaki Honorowej Powiatu Piaseczyńskiego. Laureaci i zaproszeni goście mieli także okazję posłuchać krótkiego koncertu Justyny Jary i Aleganckiej Kapeli.

Fotografia przedstawia stojącego na scenie dyrektora biblioteki Łukasza Krzysztofa Załęskiego. Mężczyzna mówi do mikrofonu i trzyma w ręku Odznakę Honorową Powiatu Piaseczyńskiego.

Na ostatniej sesji radni nadali odznaki. Kandydatów zgłaszać mogli radni powiatu, zarząd, przewodniczący rady powiatu, burmistrzowie, wójtowie, mieszkańcy, organizacje pozarządowe czy instytucje samorządowe. Następnie wybór kandydatów opiniowało Kolegium Honorowe, a ostateczną decyzję podjęli radni powiatu. Otrzymało je jedenaście osób, dwie organizacje oraz jedna instytucja – nasza Biblioteka!

Na zdjęciu dyrektor biblioteki Łukasz Krzysztof Załęski podaje dłoń do uścisku przedstawicielowi powiatu.

Odznaczenie odebrał nasz dyrektor biblioteki – Łukasz Krzysztof Załęski. Dziękujemy za wspaniałe wyróżnienie!

Odznaczeni zostali:

🎖Pan Władysław Sieradzki
🎖Pani Ewa Bagieńska
🎖Pan Włodzimierz Bagieński
🎖Pani Danuta Świetlik
🎖Pani Edyta Banasiewicz
🎖Pani Magdalena Rejnowicz-Rydzewska
🎖Pani Izabela Banasiak-Matusik
🎖Pani Teresa Korczak
🎖Pani Małgorzata Szturomska
🎖Pan Władysław Machowski (pośmiertnie)
🎖Pan Grzegorz Rowiński
🎖Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej
🎖Akcja Katolicka – Oddział w parafii św. Anny w Piasecznie
🎖Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcie przedstawia osoby, które odebrały Odznakę Honorową Powiatu Piaseczyńskiego. Odznaczeni pozują do zdjęcia i uśmiechają się. Na zdjęciu widzimy Justynę Jary i Alegancką Kapelę. Kobieta śpiewa do mikrofonu. W tle scena wraz z dwoma muzykami - trębaczem i wiolonczelistą.