ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Relacje rodzinne w dobie pandemii

Data publikacji: 02/12/2020

Relacje rodzinne w dobie pandemii – bywa różnie, prawda? Ale nie na organizowanych przez nas warsztatach!  W sobotę, 28 grudnia, prowadząca warsztaty trenerka – Agnieszka Podleśna – zaproponowała uczestnikom założenie okularów pozwalających bardziej zrozumieć siebie i innych.

Była rzecz o potrzebach, które są wspólne dla wszystkich ludzi i których chęć zaspokojenia leży u podstaw każdego naszego zachowania. Druga część warsztatów zbudowana była z kolei wokół stref regulacji, których znajomość sprzyja budowaniu świadomego i zintegrowanego życia.

Im więcej wiemy, o co tak naprawdę nam chodzi, tym łatwiej jest nam przyjmować to, co się w nas i z nami dzieje. Mamy wtedy też więcej możliwości, by wybierać takie działania, które nas zbliżają i umacniają nasze relacje.

Warsztaty z Agnieszką Podleśną to zawsze przestrzeń sprzyjająca odpoczynkowi i ładowaniu swoich życiowych baterii. Tutaj empatia, łagodność i wzajemne obdarowywanie czynią cuda!

Zapraszamy na nasze następne warsztaty już 8 grudnia! Tym razem to spotkanie jest dedykowane tylko kobietom! Ich cel jest jeden: dać przestrzeń by odetchnąć i odpocząć w gronie innych kobiet!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl