Rodzinny Piknik Ekologiczno-Naukowy pod biblioteką!

Data publikacji: 05/03/2020

Serdecznie zapraszamy na Rodzinny Piknik Ekologiczno-Naukowy przed biblioteką w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym (ul. Jana Pawła II 55, Piaseczno), który odbędzie się w sobotę 25.04.2020 roku (godz. 11.00-16.00). Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu #KULTURAdlaKLIMATU oraz jest otwarte dla wszystkich.

W programie m.in.:
– koncerty
– teatrzyki kamishibai o tematyce ekologicznej
– wykłady oraz pokazy naukowe
– strefa relaksu dla całej rodziny
– eko warsztaty, animacje, bańki
– strefa multi (roboty, długopisy 3d, programowanie)
– punkt wymiany „roślinka za baterie”
– stoiska wystawców z licznymi atrakcjami
– oraz wiele innych atrakcji.

W naszym wydarzeniu bierze również udział Strefa Kultury!
Szczegółowe informacje będziemy podawać sukcesywnie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Ziemi już w sobotę 25.04.2020 r.

Jeśli jesteś wystawcą i chcesz pokazać swoje produkty związane z ekologią na naszym bibliotecznym pikniku, skontaktuj się z nami: u.bakowska@biblioteka-piaseczno.pl.