Rola sztuki w czasie pandemii

Data publikacji: 09/09/2020

Gdy koronawirus zamknął nas w domach, poświęcaliśmy czas zajęciom, na które na co dzień nie mieliśmy czasu. Ważną rolę odegrała wtedy w naszych życiach kultura – dostęp do spektakli online, wirtualne wycieczki po galeriach, ebooki uratowały nasze wieczory.

O roli sztuki w czasie pandemii porozmawiamy z Mirą Walczykowską – historykiem sztuki, założycielką Kolonii Artystycznej w Zalesiu Dolnym. Zachęcamy do wzięcia udziału w dyskusji. Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Głównej w CEM 22 września o godz. 18.00.