Usługa języka migowego
Power

Różowa szafeczka w Zalesiu Górnym

Data publikacji: 23/05/2024

Od połowy marca w budynku przy Białej Brzozy 3 w Zalesiu Górnym znajdziecie dwie różowe szafeczki – w toalecie na parterze i na II piętrze. W środku umieszczony jest koszyczek ratunkowy ze środkami higienicznymi dla osób menstruujących. Tym samym dołączyłyśmy do akcji prowadzonej przez panią Olgę Śmietanowską na terenie Piaseczna pod nazwą “Koszyczek ratunkowy“. To druga, po bibliotece głównej, placówka biblioteczna, w której znajdziecie koszyczek. Zachęcamy do dokładania środków higienicznych.

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno