Sąsiedzki piknik w Zalesiu Górnym

Data publikacji: 05/09/2022

W niedzielę 4 września drugi już raz w Zalesiu Górnym mieszkańcy spotkali się na Pikniku Dzień Sąsiada, który organizowany był przez Koło Gospodyń Wiejskich Zalesianki. Wśród licznych atrakcji pojawiło się również stoisko biblioteki. Tradycyjnie zaproponowałyśmy bookcrossing, a chętnych na wymianę książek nie brakowało. Oprócz tego każdy mógł zrobić własną zakładkę metodą decoupage. Powstały kolorowe prace, które zachwycały swoim wyglądem i pomysłowością. Na najmłodszych czekało również koło fortuny z nagrodami.