Scrapbookingowe kartki na Dzień Babci i Dziadka

Data publikacji: 20/01/2022

W środowe popołudnie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu “Scrapbooking dla każdego”. Tym razem uczestniczki wykonywały kartki z okazji zbliżających się dni Babci i Dziadka. Mogły skorzystać między innymi z tekturek z napisem: “Dla Kochanego Dziadka” lub “Dla Kochanej Babci”. Miały do dyspozycji również liczne kwiatuszki, motylki, serduszka, listki, gałązki itp. Warsztatowiczki wykonywały również kartki z samochodami, panami z wąsami, słodkimi babeczkami, czy kuchennymi fartuszkami. Kreatywność i tym razem nie zawiodła. Efektem były piękne, nieszablonowe i oryginalne prace, które z pewnością sprawią wielką radość Wszystkim Babciom i Dziadkom. Kolejne scrapbookingowe spotkanie już wkrótce. Śledźcie nasze social media.