Sea Creatures – warsztaty w języku angielskim

Data publikacji: 26/04/2022

Oddział dla dzieci i młodzieży Biblioteki Głównej CEM zaprasza na warsztaty o morskich stworzeniach w języku angielskim “Sea Creatures”, które odbędą się 28 maja (sobota) o godzinie 11:00.

Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku od 6 do 10 lat. Warsztaty odbędą się stacjonarnie w reżimie sanitarnym. Koszt zajęć: 20 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić Kartę Zgłoszeniową i złożyć ją w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Głównej. Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.

Sea Creatures - plakat