Show Pana Poety i jego ptasich przyjaciół

Data publikacji: 20/10/2021

W środę 20 października w filiach Zalesie Górne i Głosków gościł Pan Poeta – autor książek, pisarz, który w naszych bibliotekach spotkał się z przedszkolakami i zerówkowiczami. Pan Poeta czytał dzieciom książki, a pomagały mu w tym pacynki bohaterów. Wspólnie karmiliśmy kurę, a także wybraliśmy się z kaczką nad morze. Z pogubionych piórek powstały kolorowe skrzydła, a na końcu każdy maluch przygarnął pod swój dach balonowego ptaszka. Nie zabrakło również autografów i wspólnych zdjęć!