ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Silniejsi Razem – 4 tydzień

Data publikacji: 04/10/2022

Silniejsi Razem – 4 tydzień

Realizacja projektu szybko dobiega końca. 1 i 2 października to przedostatni weekend wspólnych zajęć. Sobotni poranek rozpoczęliśmy od nauki języka polskiego, wspólnych animacji i zajęć sportowych. Dzieci z Ukrainy poznawały pory roku, dni tygodnia i miesiące. Była nauka wierszy i piosenki. Rywalizacja sportowa na sali jest jednym z najbardziej ulubionych zajęć integracyjnych. W podziale na grupy wiekowe było mnóstwo zabawy i śmiechu pod czujnym okiem animatora Patryka. Młodsze dzieci doskonaliły swoje zdolności plastyczne, a animatorki Amelia i Wiktoria doceniły efekty i w podsumowaniu dnia nagrodziły najlepsze prace. Po obiedzie był czas na trochę magii. Odwiedził nas magik, który podczas pokazu oczarował dzieci. Był pokaz iluzji i sztuczki, a nawet królik z kapelusza. Sobotni dzień zakończyliśmy z grami planszowymi i filmem.

W niedzielę wybraliśmy się do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.  Całodniowy wyjazd był atrakcją nie tylko dla dzieci, ale także dla opiekunów. Wspólne doświadczanie, zwiedzanie i zabawa trwały długo i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na zakończenie obejrzeliśmy dwa bardzo ciekawe seanse w Planetarium.

Za tydzień zakończenie projektu. Szykuje się moc atrakcji i niespodzianki.

 

Projekt finansowany jest przez UNICEF, a realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Piasecznie i Gminy Piaseczno.

belka z logotypami do projektu Stronger Together

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl