ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Silniejsi Razem – 5 tydzień – zakończenie

Data publikacji: 11/10/2022

Silniejsi Razem – 5 tydzień – zakończenie

 

Realizacja projektu „Silniejsi Razem” dobiegła końca. To był wyjątkowy czas i aż trudno uwierzyć, że tak szybko minął. Ostatni weekend 8 i 9 października rozpoczęliśmy tradycyjnie od nauki języka polskiego, zajęć z pierwszej pomocy i zajęć sportowych – to stałe elementy harmonogramu. Sobota była wyjątkowo sportowa. Kolejką wąskotorową pojechaliśmy do Runowa. Tam czekało na nas ognisko, dużo ruchu na świeżym powietrzu i malowanie twarzy. Były też zajęcia z ratownikiem medycznym, a całą zabawę dokumentowaliśmy z drona. Pogoda nam dopisała i żal było odjeżdżać.

Niedziela to ostatni dzień wspólnych działań. Spędziliśmy go na wspólnej zabawie na hali sportowej, gdzie ustawione zostało dmuchane miasteczko. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, zjeżdżalnie dostosowane były do wieku uczestników. Były też rozgrywki sportowe, gry planszowe i animacje.

Na zakończenie dnia wszyscy uczestnicy wypełnili ankiety oceniające ich satysfakcję z całego projektu oraz z zajęć językowych. Było mnóstwo ciepłych słów i podziękowań zarówno ze strony dzieci jak i rodziców.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim uczestnikom za bezcenny, wspólny czas – za doskonałą zabawę, integrację i naukę. Mamy nadzieję, że jeszcze się zobaczymy.

Organizatorem projektu była Biblioteka Publiczna w Piasecznie wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

belka z logotypami do projektu Stronger Together

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl