Słodkie warsztaty z książką w tle

Data publikacji: 11/05/2023

W czwartek 11 maja 2023 roku w filii Zalesie Górne zrobiło się słodko, a wszystko za sprawą Karmelowej Pokusy, która przeprowadziła warsztaty z robienia lizaków. W zajęciach wzięły udział dwie klasy – 4 i 5. Uczniowie tych dwóch klas są częstymi gośćmi w naszej bibliotece, część pracuje jako wolontariusze. Na początku spotkań przypomnieliśmy sobie, jak można korzystać z biblioteki i omówiliśmy nowości w placówce – w tym mangi i gry planszowe. Potem przyszedł czas na potężną dawkę wiedzy na temat procesu tworzenia karmelków. Następnie każdy mógł samodzielnie wykonać lizaka i poczęstować się kolorowymi i pysznymi cukierkami.