Spotkajmy się w ferie! Warsztaty online dla dzieci

Data publikacji: 04/01/2021

Zapraszamy serdecznie na zajęcia “Spotkajmy się w ferie!” Warsztaty online dla dzieci w wieku 7-11 lat. Przygotowaliśmy dla Was ciekawe zajęcia:

12 stycznia – Filcowa sowa. Szyjemy breloczki

13 stycznia – Budowle świata. Budujemy z klocków

14 stycznia – Lecimy w kosmos. Tworzymy rakietę

Godzina wszystkich warsztatów 11.15-12.00. Ferie odbywają się w formie online na platformie Zoom.

Aby zapisać się na bezpłatne zajęcia online należy wypełnić kartę zgłoszenia udziału (dostępna w bibliotece lub poniżej) oraz dostarczyć osobiście do biblioteki, ul. Julianowska 67A w Józefosławiu lub skanem na adres jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl

Liczba miejsc ograniczona.

Karta zgłoszenia udziału

Regulamin warsztatów