ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Spotkanie autorskie – Ready for Boarding – Zachodnia część USA!

Data publikacji: 28/05/2024

W poniedziałek, 27 maja 2024 r. Biblioteka Publiczna w Piasecznie gościła Kamilę i Pawła Florczak, autorów bloga podróżniczego ‘ready for boarding’. Autorzy odwiedzili dwie nasze placówki: Oddział dla dzieci i młodzieży Biblioteki Głównej oraz filię w Józefosławiu.

Kamila i Paweł Florczak – autorzy książek i e-booków o ciekawych miejscach w Polsce i na świecie oraz poradników poświęconych podróżowaniu z dziećmi. Ich blog jest czytany rocznie przez ponad 1000 000 osób, a na kanałach w social mediach inspirują do podróży przeszło 200 000 ludzi. Na co dzień mieszkają w Łodzi. W trakcie swoich podróży zwiedzili ponad 40 krajów, z czego więcej niż 30 z dziećmi. Ich wspólną pasją są oczywiście podróże, którą zdążyli już zarazić trójkę swoich dzieci.

Podczas spotkania autorzy opowiedzieli o podróży po Zachodniej części USA, którą przejechali wynajętym samochodem i zrobili w sumie prawie 12 000 kilometrów z trójką dzieci. Prelekcja z dużą ilością wiedzy była wzbogacona zdjęciami, filmikami i niesamowitymi ciekawostkami z przygód podróżników. Wyprawa od Yellowstone, Monument Valley, Kanion antylopy, Park Narodowy Sekwoi po Dolinę Śmierci, Las Vegas i trasę Million Dollar Higway jest ogromna inspiracją dla rodzin z dziećmi.

Bardzo dziękujemy autorom bloga www.readyforboarding.pl za ciekawe, praktyczne i inspirujące spotkanie.

 

Filia Józefosław

Biblioteka Główna – Oddział dla dzieci i młodzieży

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl