Spotkanie autorskie z Dorotą Gellner

Data publikacji: 19/04/2023
 Pani Dorota Gellner – autorka książek, bajek i piosenek dla dzieci  19 kwietnia odwiedziła dwie nasze filie: Filię Piaseczno przy Kościuszki 49, która gościła przedszkolaków z Przedszkola Maluszek oraz filię w Zalesiu Dolnym, która spotkała się z uczniami klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie.

Przedszkolaki wspólnie z Panią Dorotą  śpiewali piosenki i bawili się słuchając utworów ze znanych płyt dla dzieci. Okazało się, że twórczość pani Doroty, teksty literackie, piosenki, które napisała, jest dzieciom doskonale znana, nic więc dziwnego, że bawiły  się doskonale i słuchały z ogromnym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy za spotkania.