ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Spotkanie autorskie z Jackiem Karczewskim

Data publikacji: 27/04/2022

W czwartek 12 maja 2022 r. o godzinie 17.30, w Sali widowiskowej Biblioteki Głównej, odbędzie się spotkanie autorskie z Jackiem Karczewskim, przyrodnikiem, aktywistą i promotorem przyrody.

Jacek jest autorem książek „Jej Wysokość Gęś. Opowieści o ptakach”, „Noc Sów. Opowieści z lasu” i „Zobacz ptaka. Opowieści po drodze”.

Częsty gość programów i audycji radiowych poświęconych przyrodzie; autor licznych publikacji i artykułów (m.in. cyklu Wakacje z ptakami w Kwartalniku „Przekrój”) oraz większości wydawnictw Ptaków Polskich – stowarzyszenia, z którym związany jest od samego początku jako jego współzałożyciel i do niedawna wieloletni prezes zarządu. Pomysłodawca i główny copywriter większości realizowanych tam projektów oraz towarzyszących im kreacji artystycznych, w tym cieszących się dużym uznaniem kampanii społecznych. Wśród najbardziej charakterystycznych można wymienić Bądź na pTAK! i Ogród na pTAK, Noc Sów, Nie będzie ptaków – nie będzie śpiewania!, Ptak też człowiek. Niektóre z nich należą do największych proprzyrodniczych przedsięwzięć wdrażanych do tej pory w Polsce. – opis pochodzi ze strony Wydawnictwa Poznańskiego

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autora. Płatność wyłącznie gotówką.

Serdecznie zapraszamy!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl