Spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem

Data publikacji: 21/05/2021

W czwartek 20 maja gościliśmy w Bibliotece Jakuba Ćwieka – pisarza, konferansjera, publicystę i komika stand-upowego w jednym. Spotkanie poprowadziła Agnieszka Włoka.

Jakub Ćwiek zadebiutował w 2005 roku zbiorem opowiadań “Kłamca”. Pisze głównie fantastykę, a także książki obyczajowe, kryminalne, reportażowe i podróżnicze.

Artysta okazał się otwartą i bezpośrednią osobą. Ciekawie i z humorem opowiadał o swoich książkach, warsztacie literackim, zainteresowaniach, a także współpracy z innymi autorami. Zdradził swoje plany pisarskie oraz inne projekty, nad którymi pracuje. Odpowiadał również na pytania publiczności. Spotkanie potrwało około półtorej godziny. Po oficjalnej części przyszedł czas na podpisywanie książek i luźne rozmowy z czytelnikami.