ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Zmiany organizacyjne – Spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską w ramach DKK

Data publikacji: 18/09/2020

UWAGA! W związku z zaistniałą sytuacją wprowadzenia strefy żółtej w całej Polsce spotkanie autorskie z Panią Karoliną Wilczyńską odbędzie się w zmienionej formie.

Z autorką połączymy się online, spotkanie odbędzie się przez platformę Zoom. Spotkamy się w Sali Widowiskowej Biblioteki Głównej z zachowaniem rygoru sanitarnego. Wszystkie osoby, które odwiedzą nas 15 października o godzinie 18:00 będą miały możliwość zadawania pytań na żywo.

Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli do nas dotrzeć osobiście udostępnimy na Facebooku naszej Biblioteki link, dzięki któremu będzie można dołączyć do spotkania z domu. Osoby dołączające do wydarzenia w ten sposób będą mogły rozmawiać z Panią Karoliną poprzez czat w aplikacji Zoom. LINK DO POŁĄCZENIA NA ZOOM: https://zoom.us/j/94724547430

Do zobaczenia!

Projekt “Biblioteka online: program szkoleniowy dla bibliotekarzy” realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura w sieci”.


W październiku zapraszamy na wyjątkowe, dodatkowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki!

Gościem specjalnym spotkania będzie Karolina Wilczyńska, autorka powieści obyczajowych, trenerka, terapeutka i wykładowca uniwersytecki. Pasjonują ją ludzkie historie, o których chętnie słucha i pisze. Jej bestsellerowa seria “Stacja Jagodno” pełna jest wzruszeń, emocji i poczucia humoru.

Spotkanie autorskie odbędzie się 15 października 2020 o godzinie 18:00 w Bibliotece Głównej.

Wstęp wolny, zapraszamy wszystkich fanów literatury kobiecej!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl