ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską!

Data publikacji: 30/04/2021

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską!

Autorka opowie o swojej najnowszej książce “Powrót z Bambuko”.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Tygodnia Bibliotek – 15 maja (sobota) o godzinie 17:00, w sali widowiskowej Biblioteki Publicznej w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 55. 

Wejściówki na wydarzenie będzie można kupić od 5 maja w sekretariacie biblioteki lub na stronie Evenea.pl  – koszt 10 zł. Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Bez ważnej wejściówki nie można uczestniczyć w spotkaniu! Liczba miejsc ograniczona z powodu obostrzeń pandemicznych. 

Katarzyna Nosowska to polska piosenkarka, była wokalistka zespołu rockowego Hey, autorka tekstów, kompozytorka oraz felietonistka. Laureatka 27-krotnie nagrody “Fryderyk”, między innymi za solowy album “Basta” w kategorii “album roku alternatywa”. W 2013 roku została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.

Katarzyna Nosowska to także pisarka! W 2018 wydała książkę pt. “A ja, żem jej powiedziała…”, a w roku ubiegłym “Powrót z Bambuko”.

“Powrót z Bambuko” to publikacja, w której pokazuje dystans do samej siebie. Jest to książka humorystyczna, ale i skłaniająca do myślenia. Rozpala swoiste światełko nadziei i nie stroni od dobrego humoru, dlatego książkę tę czyta się dosłownie jednym tchem.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl