Spotkanie autorskie z Martą Iwanowską – Polkowską

Data publikacji: 11/05/2022

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Martą Iwanowską-Polkowską w filii w Józefosławiu.

Pani Marta jest autorką niezwykle inspirującej książki „Nażyć się”, a o sobie mówi : „coachyca, trenerka, z wykształcenia psycholożka, z powołania towarzyszka”. Towarzyszy innym w odważnym urzeczywistnianiu swojego JA, podejmowaniu śmiałych wyzwań i przechodzeniu przez zmiany, co ważne z wyrozumiałością dla siebie. Autorka podcastu „Urzeczywistnij swoje JA”.  Prowadzi procesy indywidualne i warsztaty rozwojowe. Jej główne „narzędzia pracy” z innymi to refleksja, uważność, akceptacja i docenianie, zmiana perspektywy, ale też poczucie humoru i zachwyt. Na stronie ManufakturaRozwoju.pl dzieli się swoimi refleksjami i podcastami. Prywatnie mama i żona. Mieszka w Józefosławiu i tu między innymi pisała swoją książkę „#nażyć się”.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2022 o godzinie 11:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury przy ul. Julianowskiej 67A