ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Spotkanie autorskie z Niką Jaworowską-Duchlińską – Tydzień Bibliotek

Data publikacji: 14/05/2024

W Tygodniu Bibliotek, Filia w Bogatkach gościła pisarkę i ilustratorkę Panią Nikę Jaworowską-Duchlińską. Na spotkanie autorskie w dniu 14 maja przyjechały dzieci z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Św. Wincentego a Paulo. Spotkanie odbyło się wokół najnowszej książki autorki pt. „Ryś Żartowniś”. Poznaliśmy głównego bohatera – Rysia, który robił żarty swoim przyjaciołom. Książka była fundamentem do rozmowy o tym jakie powinny być granice żartu. Czy ze wszystkiego można żartować?

W drugiej części spotkania przyszedł czas na prace kreatywne, dzieci zdobiły głowy rysia. Każdy z zapałem robił swojego książkowego żartownisia, którego mógł zabrać do domu.

Bardzo dziękujemy Pani Nice Jaworowskiej-Duchlińskiej za wspaniałe spotkanie!

Czytelników zapraszamy do wypożyczeń książki pt. „Ryś Żartowniś”. Egzemplarz już gotowy do wypożyczeń w Filii w Bogatkach.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl