Spotkanie DKK we wrześniu

Data publikacji: 01/09/2022

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Spotkamy się w czytelni Biblioteki Głównej, we wtorek, 27 września, o godzinie 18.00. Tym razem będziemy rozmawiać o książce “Sztuka słyszenia bicia serca” Jan-Philippa Sendkera

“Najważniejsza książka o bezwarunkowej miłości ostatnich dziesięcioleci.
Jedna z najgłośniejszych powieści o miłości ostatnich dekad.
Ta książka to najwspanialszy literacki hołd na cześć miłości.
Światowy bestseller przetłumaczony na 35 języków!

Myślę, że to niecyniczna książka w bardzo cynicznych czasach. – Jan-Philipp Sendker
Bez względu na to, czego bym nie powiedziała, wydaje się niemożliwym ująć absolutną magię tej książki. Nawiedza jak zaklęcie i przetrwa wszystko – jak miłość. – Caroline Leavitt, bestsellerowa autorka „New Yorki Timesa”.
Magiczna… To historie tego pokroju uświadamiają nam, jak ważne jest nasze życie. Cóż za wspaniały prezent! – „Huffington Post”
Magiczna opowieść, która zawładnie waszą wyobraźnią – „My Weekly”

DWA KONTYNENTY, DWIE KULTURY, DWIE FILOZOFIE ŻYCIA, DWA SYSTEMY WARTOŚCI.
PRAWDZIWA MIŁOŚĆ ISTNIEJE. TA KSIĄŻKA TO NAJLEPSZY NA TO DOWÓD.” – opis z lubimyczytać.pl