ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

[ODWOŁANE] Spotkanie Klubu Podróżnika – Safari Moich Marzeń

Data publikacji: 12/10/2020

Uwaga! Spotkanie z podróżnikiem zostało odwołane. Zwrotu biletów można dokonać w sekretariacie w Bibliotece Głównej (pon.-pt. 8.00-16.00). Bilety będą ważne w późniejszym terminie.

“Gdy marzę o Afryce wyobrażam sobie przede wszystkim wspaniałą przyrodę: góry, lasy, sawannę, pustynię, zwierzęta i ocean. Na safari moich marzeń wybieram się do Kenii i Tanzanii. Wędruję na pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Zdobywam górę Meru, z której podziwiam najładniejszy afrykański wschód słońca. Nocą wchodzę na wulkan Ol Doinyo Lengai. Podróżuję po zachwycających Parkach Narodowych: Serengeti, Tarangire, Amboseli, Lake Manyara (…)”

Tak zaczyna opisywać swój wymarzony dzień w Afryce Robert Gondek, podróżnik i fotograf, który odwiedzi naszą bibliotekę już 4 listopada o godzinie 18:30. Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich miłośników podróży, poznawania świata i pięknych zdjęć z odległych zakątków świata!

Robert Gondek to prawdziwy miłośnik Afryki. Odwiedził aż 20 afrykańskich państw. Za realizację projektu “W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni. Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu.
Swoje teksty publikował w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive. Autor wydanej w październiku 2017 roku książki/albumu fotograficznego poświęconego Afryce: “W drodze na najwyższe szczyty Afryki”.
Prywatnie jest tatą małego Mateuszka, który ma już za sobą pierwszą podróż do Afryki.
Strona internetowa prowadzącego spotkanie:
https://szczytyafryki.pl

Na spotkaniu będzie możliwość zakupić książkę autora oraz inne pamiątki. 

Bilety wstępu w cenie 5 zł do nabycia w sekretariacie Biblioteki Głównej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Ilość miejsc ograniczona!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl