ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Spotkanie organizacyjne English Café

Data publikacji: 01/12/2022

W środę, 30 listopada, odbyło się pierwsze, organizacyjne spotkanie English Café.

Pomysł stworzenia przestrzeni do spotkań i rozmów w języku angielskim bardzo spodobał się użytkownikom naszej biblioteki!

Spotkania będą obywać się raz w tygodniu, w środy, o godzinie 17:30, w Czytelni Biblioteki Głównej. Uczestnicy spotkania zdecydowali, że w każdym tygodniu rozmowy będą dotyczyły innego tematu, a każdy uczestnik przygotuje krótki „conversation starter” – ciekawostkę, przeczytany artykuł, fragment wideo, itp. Spotkania English Café będą miały formę swobodnych rozmów w niedużych grupkach.

Tematem najbliższego spotkania będzie muzyka. Będziemy rozmawiać o naszych ulubionych zespołach i utworach, plotkach ze świata muzyki, lubianych i nielubianych gatunkach i wszystkim innym, co akurat przyjdzie nam do głowy.

Zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy publikować wszystkie istotne informacje.  English Café w Bibliotece Publicznej w Piasecznie

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl