Spotkanie online z autorkami książki “Toro”

Data publikacji: 11/03/2021
Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie online z Karoliną Grabarczyk i Niką Jaworowską-Duchlińską dotyczące najnowszej książki tego duetu. TORO to niezwykła pod względem treści i grafiki, pięknie wydana książka, za której powstaniem stoi Grupa Artystyczna 2WILKI oraz Agencja Wydawnicza Ad Fontes. Spotkanie prowadzi Joanna Piekarska (Muzeum Czerwonego Kapturka).

Spotkanie odbędzie się 24 marca 2021 (środa), godz. 18.00 i będzie dostępne online na Facebooku (na profilu biblioteki: https://www.facebook.com/biblioteka.piaseczno).

Poprzednie spotkanie z autorkami dotyczące książki “Czarny Kapturek” można zobaczyć poniżej: