Spotkanie z pisarką Hanną Niewiadomską

Data publikacji: 18/11/2021

We wtorkowe przedpołudnie naszą bibliotekę odwiedziła pisarka Hanna Niewiadomska. Na spotkanie zaproszone zostały klasy pierwsze, drugie i trzecie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piasecznie. Autorka czytała uczestnikom wiersze ze swoich książeczek z cyklu „Bajczytanki Pani Hanki”. Dzieci mogły wysłuchać między innymi historii o „Molach książkowych”, „Felku Kartofelku”, czy o „Kropce”. Pani Hanna opowiadała uczniom o swojej pasji do pisania wierszy. Były również zabawy z wierszem w tle np. dopasowywanie brakujących rymów do wiersza, przytoczonego przez pisarkę. Na zakończenie każdy miał okazję zakupić książki autorki wraz z dedykacją.