Spotkanie z Profesorem Andrzejem Waśką

Data publikacji: 13/03/2023

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Profesorem Andrzejem Waśką, który jest Doradcą Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej od stycznia 2017 roku, a także literaturoznawcą i historykiem kultury, absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i pracownikiem naukowym Wydziału Polonistyki UJ, nauczycielem akademickim o bogatym doświadczeniu krajowym i zagranicznym.

Profesor Waśko jest autorem książek i prac naukowych o literaturze polskiej XIX i XX wieku, wydawcą, publicystą. Jest także współzałożycielem Wydawnictwa Arcana i dwumiesięcznika „Arcana” (obecnie jest redaktorem naczelnym tego pisma).

Profesor napisał książkę „Pan Tadeusz. Media pamięci”, która wchodzi w skład serii „Literatura i Pamięć” (większość serii prezentowana była w Belwederze).

Miejsce: Biblioteka Publiczna w Piasecznie, parter, sala widowiskowa
Data: 19.04. 2023 (środa), o godz. 15:00.

Podczas spotkania będzie można nabyć książkę Profesora. Ceny wszystkich tomów z rabatem będą oscylować w granicach 20-25 zł. Poza książką prof. Waśko będzie też możliwość kupna pozostałych tomów dostępnych w ofercie. “Dobosz” w prezencie.

Wstęp wolny – bezpłatny bilet do pobrania przez portal Evenea: https://app.evenea.pl/event/504434-43/