ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Spotkanie z twórcami Czarnego Kapturka

Data publikacji: 05/03/2020

Rozmowa wokół książki artystycznej “Czarny Kapturek” Karoliny Grabarczyk i Niki Jaworowskiej-Duchlińskiej wydanej w 2019 roku przez Grupę Artystyczną 2WILKI oraz Ad Fontes Agencja Wydawnicza.

Wprowadzenie: Manula Kalicka – autorka.
Prowadzenie spotkania: Joanna Piekarska/Muzeum Czerwonego Kapturka

„Czarny Kapturek” jest propozycją dla wymagających odbiorców, którym niestraszne eksperymentalne formy wyrazu. Luźno nawiązuje do znanej baśni Braci Grimm, opowiadając o dorastaniu, manipulacji i poszukiwaniu siebie w pełnym iluzji świecie.

Książka odpowiada na potrzeby wizualne dorosłego czytelnika, który oprócz wielowarstwowego, niepokojącego tekstu autorstwa Karoliny Grabarczyk, znajdzie w niej ręcznie wykonane, gęste od farby i dodatkowych znaczeń ilustracje Niki Jaworowskiej-Duchlińskiej.

Książkę można kupić wyłącznie na stronie www.czarnykapturek.pl oraz podczas spotkań autorskich.

Zapraszamy na spotkanie z autorkami tej publikacji – Karoliną Grabarczyk, Joanną Piekarską i Niką Jaworowską-Duchlińską. Spotkajmy się, by porozmawiać nie tylko o pisaniu, lecz także ilustrowaniu książek. Spotkanie autorskie 18 marca godz. 18.30 w Bibliotece Głównej w CEM. Wstęp wolny.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl