Sprawozdanie z wyjazdu na Maltę z programu PO WER

Data publikacji: 30/06/2021

18 czerwca 2021 roku podczas zebrania pracowniczego uczestniczki projektu “Najlepszy kierunek na przyszłość – Biblioteka!” opowiadały o swoim pobycie na Malcie oraz o zajęciach w szkole językowej MaltaLingua. Była to wspaniała przygoda i niesamowicie odkrywcze doświadczenie. W chwilach wolnych od nauki zwiedzałyśmy ten piękny zakątek świata, który zachwycał swoim krajobrazem i architekturą.

Zachęcamy do obejrzenia, co o uczestniczkach projektu PO WER, mówi nauczyciel Paul Atkins ze szkoły MaltaLingua. Paul to niezwykły nauczyciel z pasją, wyróżnia się znakomitym podejściem do nauki oraz oryginalnym poczuciem humoru, dzięki czemu lekcje z nim były naprawdę ciekawe. Nieco z przymrużeniem oka opowiada o uczestniczkach i ich postępach w nauce.

Wyjazd na kurs językowy na Maltę dla grupy pracowników Biblioteki Publicznej w Piasecznie, biorących udział w projekcie finansowanym z Funduszy Europejskich w ramach programu PO WER (Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój) w ramach projektu „Ponadnarodowej mobilności kadry niezawodowej edukacji dorosłych” – “Najlepszy kierunek na przyszłość – Biblioteka!” odbywał się w dniach 31 maja – 11 czerwca 2021 roku.