Świąteczne warsztaty literackie z Agnieszką Lis

Data publikacji: 20/11/2020

Zawsze chciałeś zacząć pisać, ale nie wiesz jak zacząć?
Masz w głowie jakiś pomysł, ale nie potrafisz przelać go na papier?
Piszesz już od dawna, ale tylko do szuflady?

Te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty literackie dla dorosłych, prowadzone przez jedną z najbardziej poczytnych pisarek w Polsce – Agnieszkę Lis. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję napisać swoje własne opowiadania pod okiem profesjonalistki. Napisane podczas warsztatów opowiadania zostaną opublikowane na stronie Biblioteki.

Na cykl warsztatów składają się dwa spotkania. Pierwsze odbędzie się 5 grudnia, a drugie 12 grudnia w godzinach 11:00-13:00.

Warsztaty odbędą się online. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. Tylko zapisane osoby dostaną link do połączenia się na warsztaty.

Aby zapisać się na warsztaty należy przesłać wypełnioną i podpisaną Kartę Zgłoszenia mailowo na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl.

Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest jednoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu Warsztatów.