Światełko Świeć – przedstawienie słowno-muzyczne

Data publikacji: 22/02/2022

W czwartkowe przedpołudnie w sali widowiskowej Biblioteki Głównej na jednej scenie swoim talentem podzieliły się przedszkolaki z grupy Lisków i uczniowie z klasy 2C z Seniorami z Klubu Seniora w Piasecznie.

Wychowankowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny “Światełko Świeć”, za co nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Seniorzy z Teatru Peronówka odwdzięczyli się autorską inscenizacją “Babcia i wnuczka”, którą w brawurowy sposób wykonały p. Anna Lorent i p. Jolanta Radecka. Było to niezwykle miłe spotkanie oraz cenna lekcja wartości i szacunku.

Nad całoscią czuwały:
Pani Iwona Skowrońska