ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Światowy Dzień Scrabble

Data publikacji: 13/04/2021
Wiecie, że 13 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Scrabble? Tę niezwykle popularną grę znajdziecie też w naszych bibliotekach! Świętujcie, wypożyczając planszówki lub… książki związane z grami – także tymi nieanalogowymi! Mamy wiele ciekawych tytułów dla fanów serii Lego czy Minecraft. Warto namówić młodych fanów tych gier, by zerknęli też do książek.
Jakie są zalety gier planszowych? To świetna zabawa i alternatywa dla zajęć związanych z komputerem – szczególnie w dzisiejszych czasach. Pomagają zacieśniać więzy rodzinne, uczą gry zespołowej i współzawodnictwa. Pokazują najmłodszym, że nie zawsze można być na pierwszym miejscu, oswajają z porażkami. Uczą kreatywnego podejścia do zadań, logicznego myślenia i pracy pod presją czasu. Przede wszystkim jednak sprawiają, że możemy się zrelaksować i oderwać od problemów.
 
...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl