ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Święta w bibliotece

Data publikacji: 22/12/2022

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to oczywiście czas prezentów i spotkań rodzinnych. Aby można poczuć ich klimat wiele instytucji przygotowuje własne ozdoby świąteczne. Tak jest również w naszej bibliotece. 

Pracownicy Biblioteki Głównej przygotowali niezwykłą dekorację świąteczną – choinkę, która jest częścią szytej na miarę kreacji manekina, a jego góra ozdobiona jest kartami książek. Ten niezwykły projekt autorstwa Małgorzaty Goławskiej został doceniony przez Kurier Warszawy i Mazowsza i na jego łamach opublikowano materiał reporterski, pokazujący piękno bibliotecznej choinki oraz parę innych świątecznych ozdób. Transmisja programu odbyła się 21.12.2022 roku i można ją obejrzeć klikając w link.

Oczywiście nie można pominąć też innych dekoracji jakie znajdziecie w naszej bibliotece i jej filiach. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl