Bezpłatne szkolenie dla bibliotekarzy “Język szakala – język żyrafy”

Data publikacji: 24/08/2020
[LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY, DZIĘKUJEMY ZA ZGŁOSZENIA]

Koleżanki i Koledzy,

zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. Język szakala – język żyrafy – podstawy komunikacji opartej na empatii (komunikacja w Zespole Biblioteki, komunikacja z czytelnikami, praca z „trudnym” czytelnikiem).

Organizatorami szkolenia są: Zarząd Okręgu SBP w Warszawie oraz Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Szkolenie online, realizowane w ramach projektu „UMIEJĘTNOŚCI=SUKCES” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury odbędzie się w dniach:

I część – 4 września 2020 r. – 9.00-11.30 / II część – 11 września 2020 r. – godz. 9.00-11.30

Warsztat poprowadzi MICHAŁ SZCZYPEK.

Absolwent Katedry Etnologii i Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Trenerem został z wewnętrznej potrzeby ciągłego uczenia się i ciekawości, jak inni ludzie spoglądają na świat. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących Standardów Obsługi Klienta, Technik Sprzedaży, Obsługi Klienta Przez Telefon, Komunikacji Międzyludzkiej oraz Wystąpień Publicznych. Na swoich szkoleniach odczarowuje nielubiane przez pracowników „sztywne standardy”. Lubi pracę z obrazem – na co dzień pracuje z kartami metody Points of You, której jest certyfikowanym praktykiem. Jest Certyfikowanym Trenerem Standardu HRD BP zakładającego projektowanie i prowadzenie szkoleń efektywnych biznesowo. Narzędzia standardu stosuje u klientów już na etapie badania potrzeb szkoleniowych, poprzez pisanie programów „szytych na miarę”, aż po raportowanie wyników szkoleń. W trakcie swojej kariery szkoleniowej miał okazję m.in. projektować i realizować programy szkoleniowe zarówno dla dużych firm, takich jak: PKP Intercity, markety budowlane OBI, sieć sklepów MAKRO czy ING Bank Śląski; jak i mniejszych przedsiębiorstw i organizacji.

Zgłoszenie (pobierz formularz tutaj) prosimy przesyłać na adres: dyrektor@biblioteka-piaseczno.pl

Termin zgłoszeń: do 1 września 2020 r. do godziny 23.59.

Liczba miejsc ograniczona. Prześlemy potwierdzenie udziału.